Powitanie wiosny na Barbarce

Wyczekujesz z utęsknieniem na wiosnę?

Lubisz spędzać aktywnie czas wolny?

Chciałabyś/chciałbyś odpocząć w atrakcyjnym terenie?

Interesują Cię warsztaty dla dzieci i rodziców?


 

Zapraszamy Cię do udziału w naszym wydarzeniu pn. „ Powitanie Wiosny na Barbarce”

Gdzie:  Osada Leśna Barbarka , ul. Przysiecka 13, teren wokół Leśniczówki

Kiedy: 24 marca 2019 r. ( niedziela) godz. 12.00-14.00

Dla kogo: Dla każdego

Bezpłatnie!

Zapisy: Brak


 
Co oferujemy:

·         od godziny 12.00-14.00 – rodzinne podchody pn. „W poszukiwaniu wiosny” – wokół Osady rozwieszone zostaną zadania i zagadki do rozwiązania. Chętne osoby dzieci z rodzicami po zgłoszeniu się do pracownika Szkoły Leśnej na Barbarce otrzymają karty do uzupełnia, podkładki i wskazówki jak odszukać zadania. Będą wędrować samodzielnie przez las i rozwiązywać zadania. Po ich wykonaniu zgłoszą się ponownie do pracownika Szkoły Leśnej na Barbarce i będą mogli sprawdzić poprawność ich wykonania. Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną pamiątkowe dyplomy:

·         godz. 14.00-16.00 – konkurs na najpiękniejszą Marzannę. Chętnym osobom (rodzinom) przekażemy ekologiczne materiały do wykonania Marzanny (tj. drewniany stelaż, sznurek słomę, rafię krepę).  Zadanie konkursowe będzie polegało na wspólnym wykonaniu rodzinnej Marzanny.  Około 15.45 wybierzemy najpiękniejsze trzy Marzanny i ich autorów obdarujemy biletem do Barbarkowego Parku Linowego, które można będzie zrealizować do czerwca 2019 r. Zaś wykonane Marzanny tradycyjnie spalimy w ognisku, by symbolicznie pożegnać się z zimą.

·         od 12.00-16.00 - przez cały czas wydarzenia prowadzone będą na placu zabawy sportowe na niedawno otwartych trampolinach zabawy i konkursy dla dzieci dla dzieci i dorosłych.