Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy, recepcjonisty i do obsługi Bazy Noclegowej

Szkoła Leśna na Barbarce poszukuje chętnych osób, w tym również studentek i studentów, do pracy w nadchodzącym sezonie na stanowisko
•    sprzedawcy
•    recepcjonisty
•    pracownik do obsługi Bazy Noclegowej


Szkoła Leśna na Barbarce prowadzona jest przez Stowarzyszenie „Tilia”. Stowarzyszenie  jest organizacją pozarządową powstałą w 1995 roku angażującą się w wielozadaniową działalność ekologiczną. Od 2004 r. posiada status pożytku publicznego.
Stowarzyszanie tworzy własne programy edukacyjne, przygotowuje akcje, konkursy i przedsięwzięcia ucząc zachowań ekologicznych oraz promując ochronę przyrody. Głównym przedsięwzięciem realizowanym przez S. "Tilia" jest Szkoła Leśna na Barbarce, a  głównym miejscem realizacji projektów jest Osada Leśna Barbarka zlokalizowana przy ul. Przysieckiej 13 w Toruniu.

Sprzedawca zajmować się będzie obsługą niewielkiego, klimatycznego sklepiku znajdującego się na parterze Leśniczówki Szkoły Leśnej na Barbarce. W sklepiku sprzedajemy m.in. ciepłe i zimne napoje, ciastka oraz całe mnóstwo lodów. Mimo niewielkich rozmiarów sklepiku w sezonie panuje w nim znaczny ruch.
Nasi klienci to przede wszystkim uczniowie szkół podstawowych, seniorzy a także maluchy odwiedzające Barbarkę z rodzicami.
Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, sprawnie się ruszasz, nie boisz się dzieci i wyzwań zgłoś się do nas!
Od pracownika sklepiku wymagamy przede wszystkim uśmiechu. Wszystkiego innego nauczymy - jeśli tylko będą chęci. Nie musisz posiadać książeczki sanepidowskiej – wyślemy Cię na badania.
Poszukujemy osoby która dysponowała będzie wolnym czasem w soboty lub niedziele a także w wybrane popołudnia w tygodniu od godz. 16.00. Jest to praca sezonowa od maja do końca września/października. Miesięczny grafik układamy z wyprzedzeniem, więc możemy dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego pracownika. W sezonie ok. 100 h.

Recepcjonista zajmować się będzie obsługą klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych w dwóch budynkach Bazy Noclegowej na Barbarce.
W wyjątkowych sytuacjach do obowiązków recepcjonisty oprócz typowej obsługi recepcji należy przygotowanie pokoi i sal.
W naszej Bazie gościmy przede wszystkim dzieci i młodzież ale dużą część gości w sezonie stanowią osoby dorosłe – goście imprez okolicznościowych organizowanych na naszym terenie.
Od pracownika recepcji wymagamy przede wszystkim łatwości w nawiązywaniu kontaktów, miłej aparycji w tym schludnego wyglądu, umiejętności rozwiązywania spraw trudnych i trudniejszych, dobrego wychowania. Mile widziane są umiejętności porozumiewania się w języku obcym a także aktualna książeczka sanepidowska.
Poszukujemy osoby która dysponowała będzie wolnym czasem w soboty lub niedziele a także w wybrane popołudnia w tygodniu od godz. 16.00. Jest to praca sezonowa od maja do końca września/października. Miesięczny grafik układamy z wyprzedzeniem, więc możemy dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego pracownika.

Pracownik do obsługi Bazy Noclegowej zajmować się będzie kwaterowaniem grup szkolnych, przygotowaniem śniadań a także utrzymaniem w czystości pokoi oraz innych pomieszczeń Bazy Noclegowej na Barbarce. Bazę tworzą dwa budynki: Gościniec - 50 miejsc noclegowych oraz Dworek - 24 miejsca noclegowe.
Poszukujemy osoby która dysponowała będzie wolnym czasem od poniedziałku do piątku w godz. 6/8.00 – 14.00. Jest to praca sezonowa od maja do końca września/października.


Jeśli jesteś zainteresowana y) wyślij nam swoje CV.
Miło nam będzie przeczytać również kilka słów o Tobie, co robisz, czym się interesujesz.
Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu!
Zatrudniamy na podstawie umowy  zlecenia. Wynagrodzenie wypłacane jest miesięcznie na podstawie przepracowanych godzin oraz systemu premiowego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Szkoły Leśnej na Barbarce Monika Krauze 602 572 337