Szkoła Leśna na Barbarce zawiesza działalność do 25 marca 2020 r.

Uprzejmie informujemy, iż w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa i poddając się zaleceniom władz państwowych oraz służb sanitarnych, dotyczącym zawieszenia organizowania zajęć w szkołach, wydarzeń i spotkań dla mieszkańców, Dyrekcja Szkoły Leśnej na Barbarce podjęła decyzję o zawieszenie działalności w okresie od 14 do 25 marca 2020 r.

Niniejszym odwołane zostaną zaplanowane na ten czas warsztaty. Wydarzenia weekendowe pn. Powitanie wiosny na Barbarce oraz warsztaty w Kawiarence Naprawczej Stajnia zostają przeniesione na późniejszy termin, o którym Państwa poinformujemy kiedy sytuacja związana z zagrożeniem epidemią zostanie opanowana.

W okresie tym nieczynne będzie biuro Szkoły Leśne na Barbarce i nie będziemy odbierać telefonów. W pilnych sprawach prosimy o kontakt e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Budynek Leśniczówki – sala kominkowa i sklepik oraz toalety oraz teren wokół Leśniczówki, w tym plac zabaw, również w tym czasie pozostaną zamknięte.