Konkurs pn. Poznaj wartość swojego drzewa. Przedłużony do 29.10!Do wygrania kamerka go pro i oczyszczacze powietrza!

Stowarzyszenie Tilia i Szkoła Leśna na Barbarce zapraszają mieszkańców Torunia - dzieci, młodzież i dorosłych- do udziału w konkursie pn "Poznaj wartość swojego drzewa" .

Zadanie konkursowe polega na zgłoszeniu i opisaniu jednego cennego ekologicznie drzewa tj. wypełnieniu karty zgłoszenia i przesłaniu jej skanu lub zdjęcia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie od 16.10.2020 do 26.10.2020 r. UWAGA! Termin nadsyłania zgłoszeń przedłużony do 29.10!
Konkurs rozgrywany jest indywidualnie. Jeden uczestnik może przysłać jedno zgłoszenie.

Na uczestników czekają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe!
Każda osoba, która weźmie udział w konkursie, będzie mogła odebrać w Szkole Leśnej na Barbarce sadzonkę rodzimego gatunku drzewa w ustalonym terminie.
Trzy osoby, które według oceny jury przyślą najciekawsze zgłoszenie tj. zdjęcie i historię zgłaszanego drzewa, otrzymają atrakcyjną nagrodę rzeczową - kamerkę go pro lub oczyszczacz powietrza. Łączna wartość nagród w konkursie 3500 zł!!!

Szczegółowe informacje o konkursie w regulaminie .
Regulamin i karta zgłoszenia zamieszczone zostały na naszej stronie internetowej www.szkola-lesna.torun.pl  zakładka Projekty /Drzewo w krajobrazie
http://szkola-lesna.torun.pl/projekty/2019-rok/drzewo-w-krajobrazie.html

Konkurs realizowany jest w ramach projektu pn. „Drzewo w krajobrazie”, który dofinansowany jest ze środków Gminy Miasta Toruń.