Get Adobe Flash player
06.02.2017

Zapisy na zajęcia w Szkole Leśnej na Barbarce w terminie luty - czerwiec 2017


W związku z otrzymaniem wstępnej informacji o przyznaniu dotacji na warsztaty w 2017 postanowiliśmy od  20 lutego 2017 (poniedziałek) rozpocząć zapisy na zajęcia na bezpłatne dwu lub trzygodzinne  warsztaty przyrodnicze w Szkole Leśnej na Barbarce, na okres marzec-czerwiec 2017 dla uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego.

Zapisy przyjmowane będą jedynie  drogą telefoniczną tel 56 657 60 85 wew 85 lub osobiście w biurze Szkoły Leśnej na Barbarce (pon-pt 8.00-16.00). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu zapisu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Ofertę tematyczną zajęć przesyłam Państwu w załączniku. Można ją również znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Edukacja.

Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany udziałem w bezpłatnych zajęciach w lutym to zapraszamy do kontaktu już  teraz.

Informujemy również, iż dysponujemy jeszcze wolnymi terminami  na zajęcia pobytowe dwu i trzydniowe z noclegiem w lutym i marcu  (bezpłatne zajęcia dla uczniów z woj. kuj-pom, odpłatny nocleg i wyżywienie). Gdyby ktoś z Państwa zainteresowany był pobytem prosimy również o kontakt telefoniczny już teraz.