Get Adobe Flash player
19.10.17

 

Relacja z Barbarkowego Biegu Przełajowego 2017


15 października 2017 r. Stowarzyszenie „Tilia” i Szkoła Leśna na Barbarce wraz Klubem Maratońskim UMK zorganizowali coroczny Barbarkowy Bieg Przełajowy, do udziału w którym zaproszeni zostali dorośli i dzieci. Pogoda w tym roku nam dopisała. Zawodnicy w pięknej aurze polskiej złotej jesieni podzieleni na pięć grup pokonywali na barbarkowych ścieżkach dystanse 600 m, 1200 m oraz 5 km oraz 10 km.

Po zakończonym biegu uczestnicy wzięli udział we wspólnym ognisku i pieczeniu kiełbasek.

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii wśród kobiet i mężczyzn nagrodzeni zostali drobnymi nagrodami rzeczowymi. Wszystkie osoby, które ukończyły bieg otrzymały pamiątkowe ekologiczne medale, a dzieci i młodzież, które zajęły miejsca poza podium otrzymały  upominki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w naszej imprezie i zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach sportowych organizowanych na terenie Osady Leśnej Barbarka.

Wyniki Barbarkowego Biegu Przełajowego

Bieg dorośli i młodzież 10 km

Miejsce na mecie (bez podziału na płeć)

Numer startowy

Imię i nazwisko zawodnika

1

212

Bartosz Wiligalski

2

213

Przemek Szpeciński

3

229

Witold Orcholski

4

219

Dominik Wawrzyniak

5

202

Marek Jaworski

6

131

Szymon Gryckiewicz

7

203

Piotr Belzyt

8

235

Damian Kaczmarek

9

208

Krzysztof Lipiński

10

217

Arkadiusz Cendrowski

11

233

Nika Tarnowska

12

216

Tomasz Bojakowski

13

234

Jarosław Nowak

14

218

Kamil Rzeźnik

15

206

Tomasz Budzyński

16

232

Sławomir Gruszka

17

207

Jacek Cichocki

18

225

Krzysztof Snarski

19

210

Maciej Pierzewski

20

214

Alina Podbielska

21

228

Marcin Szyszczak

22

221

Joanna Szewczyk

23

222

Joanna Bartkowska

24

201

Michał Socha

25

231

Daniel Więcławski

26

205

Michał Prokop

27

227

Karolina Idryjan

28

226

Przemysław Makulski

29

230

Włodzimierz Wiśniewski

30

220

Joanna Banaszewska

31

223

Krzysztof Kowalski

32

224

Rajmund Czechowski

33

211

Patryk Piechota

34

215

Robert Piwoński


Bieg dorośli i młodzież od 16 lat - 5 km

Miejsce na mecie (bez podziału na płeć)

Numer startowy

Imię i nazwisko zawodnika

1

143

Piotr Kamiński

2

141

Mariusz Śliwiński

3

129

Patryk Malesza

4

142

Anna Arnister- Rudnicka

5

138

Barbara Zaremba

6

128

Paulina Budzyńska

7

127

Wojciech Budzyński

8

139

Edyta Klimza

9

140

Patrycja Lubocka

10

209

Alina Kosińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bieg 1200 m – młodzież od 11 do 15 lat

Miejsce na mecie (bez podziału na płeć)

Numer startowy

Imię i nazwisko zawodnika

1

501

Jarek Puchalski

2

502

Alicja Górecka

3

503

Miłosz Puchalski

4

500

Patryk van Marke de Lumen

 

 

 

 

 

 

Bieg 600 m – młodzież od 7 do 10 lat

Miejsce na mecie (bez podziału na płeć)

Numer startowy

Imię i nazwisko zawodnika

1

402

Amelia Wiśniewska

2

404

Wojciech Przepióra

3

403

Mateusz Chuchra

4

407

Szymon Rudnicki

5

406

Kajetan Lubiński

6

405

Maciej Majchrzak