Get Adobe Flash player
03.09.2018

Zapraszamy dzieci i młodzież z Torunia do udziału w warsztatach i konkursie plastycznych dotyczącym zanieczyszczenia powietrza


Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce z przyjemnością informują o realizacji projektu pn. „Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji” finansowanych ze środków Gminy Miasta Toruń oraz środków własnych Stowarzyszenia „Tilia”.
W ramach projektu serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na plakat pn. „Chrońmy powietrze -  przeciwdziałajmy niskiej emisji”.
Konkurs skierowany jest do dzieci przedszkolnych, szkolnych i młodzieży z terenu gminy Miasta Torunia. W załączeniu przesyłamy regulamin, kolorowankę skierowaną do dzieci przedszkolnych oraz karty zgłoszenia.
Dodatkowo przesyłamy informacje o możliwości skorzystania z bezpłatnych warsztatów edukacyjnych dotyczących zagrożeń wynikających z zanieczyszczenia powietrza, w tym w szczególności „niskiej emisji” oraz przeciwdziałania zanieczyszczaniu powietrza w ramach mobilnego stanowiska edukacyjnego „Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji”.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Załączniki:

Regulamin konkursu plastycznego - kliknij tutaj

Karta konkursowa dla przedszkoli- kliknij tutaj

Zgoda Rodo na przetwarzanie danych - kliknij tutaj

Informacja o wizytach mobilnego stanowiska edukacyjnego w szkołach kliknij tutaj