Get Adobe Flash player
04.01.2018

Zapraszamy dzieci i młodzież z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w konkursie plastycznym pn "Dp PSZOK tylko krok"- koniec naboru 15.01.2018 r.


W imieniu Agencji Reklamowej Gall realizujacej kampanię pn "Do PSZOK tylko krok" na zlecenie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu zapraszamy uczniów z palcówek oświatowych województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w konkursie plastycznym, w którym na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Celem konkursu jest zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców województwa w zakresie zapobiegania powstawaniu odpadów komunalnych oraz ich gospodarowaniem.

Konkurs jest darmowy dla uczestników. 

Rozgrywany jest indywidualnie w trzech kategoriach wiekowych (przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe) oraz zespołowo.

Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe . W każdej kategorii przyznanych zostanie 10 nagród indywidualnych w postaci dyplomów oraz nagród rzeczowych typu sprzęt elektroniczny, każda o wartości ok 500 zł .

W ramach konkursu spośród wszystkich prac zgłoszonych do konkursu przyznana zostanie jedna nagroda główna  (o wartości 1000 zł) oraz 5 nagród zbiorowych dla placówek ( po ok 500 zł) , z których najwięcej uczniów uczestniczyło w konkursie.

Wszelkie informacje o konkursie - regulamin, karty konkursowe- znaleźć również na stronie internetowej projektu www.pszok.wfosigw.torun.pl