Get Adobe Flash player
21.03.2018

Weź udział w konkursie na najpiękniejszą Marzenę i powitaj z nami wiosnę na Barbarce


Dziś pierwszy dzień wiosny. Pogoda bardziej wiosenna niż zimowa. A my stęsknieni czekamy na wiosnę i żeby ją przywołać zapraszamy dzieci z rodzicami  do udziału w naszym wydarzeniu.

 W niedzielę 25 marca 2018 r. w godzinach od 14.00 do 16.00 w Osadzie Leśnej Barbarka przy Leśniczówce czekać będziemy na wszystkich chcących wziąć udział w naszej zabawie i konkursie związanym z rozpoczynającą się wiosną. Chętnym osobom (rodzinom) przekażemy ekologiczne materiały do wykonania Marzanny (tj. drewniany stelaż, sznurek słomę, rafię krepę, cena pakietu 10 zł).  Zadanie konkursowe będzie polegało na wspólnym wykonaniu rodzinnej Marzanny.  Około 15.45 wybierzemy najpiękniejsze trzy Marzanny i ich autorów obdarujemy biletem do Barbarkowego Parku Linowego, które można będzie zrealizować do czerwca 2018 r.. Zaś wykonane Marzanny tradycyjnie spalimy w ognisku, by symbolicznie pożegnać się z zimą.

Dzieci zapraszamy też do wykonywania wiosennych bocianich i owadzich papierowych opasek na głowę. Będzie wesoło i kolorowo ;-)

 W czasie całego wydarzenia palić się będzie na polanie dolnej ognisko. Nie zapomnijcie więc zabrać ze sobą kiełbaski.

Ponieważ nasze wydarzenie ma charakter plenerowy w przypadku deszczu  może zostać odwołane.