Get Adobe Flash player
08.06.2018

Zapraszamy na warsztaty „pn. "Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji” dotyczące ochrony powietrza


Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie „Tilia” otrzymało dofinansowanie ze środków Gminy Miasto Toruń na realizację projektu pn. "Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji”. Celem realizowanego projektu jest kształtowanie postaw proekologicznych mieszkańców gminy, wskazanie działań mających na celu poprawę jakości powietrza oraz pokazanie korzyści zdrowotnych i społecznych wynikających z ograniczenia niskiej emisji.
W ramach projektu zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Miasto Toruń na bezpłatne warsztaty przyrodnicze  organizowane w terminie od października do grudnia 2018 pn. "Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji – 50 warsztatów – 3 godz. Zapisy na warsztaty prowadzimy od 12 czerwca (wtorek) w godz. 8.00-16.00 pod nr tel. 56 657 60 85.
Ponadto w ramach projektu zostanie zorganizowany:
•    konkurs plastyczny dla dzieci. Regulamin konkursu zostanie ogłoszony we wrześniu.
•    10 wyjazdów edukacyjnych do placówek oświatowych pn. "Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji". Pierwszeństwo będą miały placówki szkolne, które nie brały udziału w działaniu w 2017r. Zapisy na organizację warsztatów w placówkach szkolnych będą prowadzone we wrześniu.