Get Adobe Flash player
www.naszanatura2000.pl

Aktualności

Ekoferie na Barbarce 2019

Stowarzyszenie  „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce zaprasza w ferie zimowe dzieci na warsztaty edukacyjne.  OFERTA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH 1) Drewniane półkolonie- kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, • 9 – godzinna opieka, od godz. 7.30 do godz. 17.00, od poniedziałku do piątku,• wyżywienie – 2 posiłki dziennie (II śniadanie, obiad), ...wię™cej »

09-01-2019

Zapraszamy do udziału w półkoloniach zimowych na Barbarce

Już za 10 dni rozpoczynają się ferie zimowe w naszym województwie, na które czekają uczniowie ;-) Drodzy rodzice jeśli chcecie, by Wasze dzieci spędziły ten czas aktywnie i twórczo zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.  W tej terminie od 21 do 25 stycznia organizujemy półkolonie pn "Drewniane półkolonie na Barbarce - kreatywne warsztaty dla dzieci i młodzieży", dla...wię™cej »

04-01-2019

Zapraszamy do udziału w półkoloniach zimowych na Barbarce

Niedługo przerwa świąteczna w szkołach, a tuż po niej ferie zimowe dla naszych dzieci. Zastanawiacie jak ciekawie wypełnić dzieciom tak długi czas wolny. Mamy dla Was propozycję. Zapraszamy do udziału w półkoloniach zimowych w Szkole Leśnej na Barbarce. Przygotowaliśmy dwa turnusy jeden pod nazwą "Drewniane półkolonie" a drugi " Ekofrajda na Barbarce" .Szczegółowe informacje...wię™cej »

07-12-2018

Do organizacji harcerskich i skautowych!

Jeśli macie pomysł na realizację otwartego konkursu dotacyjnego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i  Skautowych (ROHIS) na lata 2018-2030 ogłoszonego przez NIW i szukacie dogodnego miejsca do jego realizacji zgłoście się do nas!   Barbarka to idealne miejsce dla Was! Dysponujemy całoroczną bazą noclegową. Łącznie 74 miejsca noclegowe. Oprócz...wię™cej »

22-11-2018

Punkt zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego, elektrycznego - małe AGD na Barbarce

Masz niepotrzebny sprzęt elektryczny, elektroniczny - małe AGD - oddaj go do punktu zbiórki na Barbarce. Punkt czynny w Leśniczówce w godzinach otwarcia Sklepiku lub Biura. Aby oddać zużyty sprzęt oddaj go pracownikowi Stowarzyszenia Tilia.wię™cej »

12-02-2014