Get Adobe Flash player
www.naszanatura2000.pl

Aktualności

Mobilne stanowisko edukacyjne „Chrońmy powietrze - przeciwdziałajmy niskiej emisji” może przyjechać do Waszej szkoły!

Stowarzyszenie „Tilia” wraz ze Szkołą Leśną na Barbarce informuje, że organizujemy bezpłatne wizyty mobilnego stanowiska edukacyjnego „Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji” na terenie placówek oświatowych z terenu Powiatu Toruńskiego. Serdecznie zapraszamy szkoły do udziału, zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 657 60 85, osoba do kontaktu-...wię™cej »

15-10-2019

Mobilne stanowisko edukacyjne „Chrońmy powietrze - przeciwdziałajmy niskiej emisji” może przyjechać do Waszej szkoły!

Stowarzyszenie „Tilia” wraz ze Szkołą Leśną na Barbarce informuje, że organizujemy bezpłatne wizyty mobilnego stanowiska edukacyjnego „Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji” na terenie placówek oświatowych z terenu Powiatu Toruńskiego. Serdecznie zapraszamy szkoły do udziału, zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 657 60 85, osoba do kontaktu- Wioletta...wię™cej »

15-10-2019

Zapraszamy toruńskich uczniów do wzięcia udziału w szkolnych obchodach 80 – tej rocznicy rozstrzeliwań na Barbarce

Drodzy nauczyciele, uczniowie klas VI, VII, VIII szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.  Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w szkolnych obchodach 80 – tej rocznicy rozstrzeliwań na Barbarce, które organizowane są w ramach projektu pn. "Wspieranie opieki nad miejscami pamięci oraz miejscami trwałego upamiętnienia. Pamiętajmy o Barbarce”. Obchody rocznicowe odbędą...wię™cej »

10-10-2019

Uroczystość jubileuszowa 15-lecia Szkoły Leśnej na Barbarce. Krótkie podsumowanie ...

We wtorek 24 września 2019 r. rozpoczęliśmy świętowanie jubileuszu 15-lecia Szkoły Leśnej na Barbarce. W Dworku na Barbarce odbyła się uroczystość jubileuszowa. Dziękujemy gościom za przybycie i  wspólne celebrowane naszego święta. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM także za wszystkie życzenia złożone osobiście i  za pośrednictwem poczty czy mediów społecznościowych, za wsparcie przez te...wię™cej »

25-09-2019

Zapraszamy toruńskich uczniów do udziału w konkursie plastycznym pn "Chrońmy powietrze - przeciwdziałajmy niskiej emisji"

Z przyjemnością informujemy, że rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miasta Toruń pn. "Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji”. Celem realizowanego konkursu jest kształtowanie postaw proekologicznych mieszkańców gminy, wskazanie działań mających na celu poprawę jakości powietrza oraz pokazanie korzyści zdrowotnych i społecznych...wię™cej »

20-09-2019

Zapraszamy uczniów toruńskich szkół do udziału w konkursie pn "Pamiętam o Miejscu Pamięci Narodowej Barbarka, bo..."

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i ponadpodstawowych zlokalizowanych na terenie Torunia do wzięcia udziału w konkursie oraz warsztatach, organizowanych w ramach projektu pn. „Pamiętajmy o Barbarce. Wspieranie opieki nad miejscami pamięci oraz miejscami trwałego upamiętnienia”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Toruń.Konkurs pod nazwą pn. „Pamiętam o Miejscu...wię™cej »

09-09-2019

Posadź z nami lipę na Barbarce!

Informujemy, iż z wielkim bólem musieliśmy podjąć decyzję o wycince niektórych drzew na Barbarce;-( Między innymi musieliśmy usunąć dwie stare  lipy w pobliży placu zabaw. Usunięte drzewa były chore, spróchniałe i zagrażały życiu oraz bezpieczeństwu odwiedzających Osadę.  Żeby zminimalizować straty w miejscu wyciętych lip chcemy posadzić  minimum 10-letnie drzewo – lipę, która...wię™cej »

31-05-2019

Zapraszamy w Majówkę na Barbarkę

Za nami pierwsze spotkanie Letniej Akademii Przyrodników w tym roku. Zapraszamy na dwa kolejne spotkania. W dniu 3 maja tematem przewodnim są ptaki natomiast w dniu 5 maja będziemy rozpoznawać drzewa i krzewy. Spotykamy się w godz. 10.00- 16.00. Dla uczestników zaplanowano zabawy plastyczne, układanki, wylepianki oraz podchody terenowe. Warsztaty i podchody terenowe są oferowane bezpłatnie...wię™cej »

30-04-2019

Zapraszamy seniorów do udziału w projekcie pn "Artystyczny korowód"

Jeśli LUBISZ spędzać czas poza domem w otoczeniu przyrody, poznawać nowych, ciekawych ludzi, rozwijać zdolności manualne, kleić, malować, ciąć i szlifować a do tego mieszkasz w Toruniu i masz ukończone 65 lat Nie czekaj zgłoś się do projektu ARTYSTYCZNY KOROWÓD  Dla uczestników przygotowano: 40 h warsztatów plastycznych,32 h warsztatów ogólnorozwojowych,30 h z...wię™cej »

30-04-2019

19 TFNiS na Barbarce. Zapraszamy dzieci z rodzicami na warsztaty pn "Na tropie barbarkowych zwierząt!"

Stowarzyszenie "Tilia" i Szkoła Leśna na Barbarce zapraszają dzieci na warsztaty w Szkole Leśnej na Barbarce organizowane w ramach 19 Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.kategoria: Impreza dla dzieci w wieku szkoły podstawowejdziedzina: ekologiaTermin: czwartek, 25 kwietnia, od 09:00 do 11:00 – dwie grupy zorganizowane, brak wolnych miejscpiątek, 26 kwietnia, od 09:00 do 11:00 – dwie...wię™cej »

12-04-2019

Wyświetla nowości od 1 do 10 ze wszystkich 18

Page 1

Page 2

Następna >