Get Adobe Flash player
www.naszanatura2000.pl

Aktualności

KONKURS MÓJ INNOWACYJNY WYNALAZEK 2019

W imieniu organizatorów Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji sp z o.o zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu „Mój Innowacyjny Wynalazek”.  Został on objęty honorowymi patronatami Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Celem konkursu jest promocja kreatywności wśród dzieci i młodzieży,...wię™cej »

06-11-2019

Zapraszamy do Kawiarenki Naprawczej Stajnia

MASZ ZEPSUTY ROWER, A MOŻE NIEPOTRZEBNE ZASŁONY CZY FILIŻANKI? NIE  WIESZ JAK NAPRAWIĆ ROZKLEJONE KRZESŁO LUB CHCESZ OŻYWIĆ SWÓJ MAŁY STÓŁ?  MOŻE MASZ JESZCZE SPRAWNE RZECZY ALE NIE WIESZ CO Z NIMI ZROBIĆ? Skorzystaj z oferty Kawiarenki Naprawczej STAJNIA. U nas możesz:•    przekazać przedmioty, które my naprawimy, odnowimy i sprzedamy po atrakcyjnej...wię™cej »

06-11-2019

Jesteś z Torunia? Chcesz poznać sposoby ochrony powietrza, zaproś nasze stanowisko do szkoły

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wizyty mobilnego stanowiska edukacyjnego „Chrońmy powietrze -przeciwdziałajmy niskiej emisji”, z którym możemy przyjechać do Waszej szkoły.  Wyjazdy będą organizowane na przełomie listopada i grudnia 2019r. , serdecznie zapraszamy szkoły toruńskie  do udziału, zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 657 60 85, osoba do...wię™cej »

29-10-2019

Rozstrzygnięcie konkursu na plakat i film pn "Pamiętam o Miejscu Pamięci Narodowej Barbarka, bo.." i szkolne obchody 80- rocznicy pierwszych rozstrzeliwań na Barbarce

28 października 2019 r. w 80 rocznicę pierwszych rozstrzeliwań na Barbarce  Stowarzyszenie "Tilia" i Szkoła Leśna na Barbarce zorganizowała obchody ku czci pomordowanych, do udziału w których zaproszona została toruńska młodzież. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie sześciu klas z  następujących szkół: SP nr 13, SP nr 23 oraz GEM. Na początku spotkania rozstrzygnięty...wię™cej »

28-10-2019

Mobilne stanowisko edukacyjne „Chrońmy powietrze - przeciwdziałajmy niskiej emisji” może przyjechać do Waszej szkoły!

Stowarzyszenie „Tilia” wraz ze Szkołą Leśną na Barbarce informuje, że organizujemy bezpłatne wizyty mobilnego stanowiska edukacyjnego „Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji” na terenie placówek oświatowych z terenu Powiatu Toruńskiego. Serdecznie zapraszamy szkoły do udziału, zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 657 60 85, osoba do kontaktu- Wioletta...wię™cej »

15-10-2019

Zapraszamy toruńskich uczniów do udziału w konkursie plastycznym pn "Chrońmy powietrze - przeciwdziałajmy niskiej emisji"

Z przyjemnością informujemy, że rusza kolejna edycja konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miasta Toruń pn. "Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji”. Celem realizowanego konkursu jest kształtowanie postaw proekologicznych mieszkańców gminy, wskazanie działań mających na celu poprawę jakości powietrza oraz pokazanie korzyści zdrowotnych i społecznych...wię™cej »

20-09-2019

Posadź z nami lipę na Barbarce!

Informujemy, iż z wielkim bólem musieliśmy podjąć decyzję o wycince niektórych drzew na Barbarce;-( Między innymi musieliśmy usunąć dwie stare  lipy w pobliży placu zabaw. Usunięte drzewa były chore, spróchniałe i zagrażały życiu oraz bezpieczeństwu odwiedzających Osadę.  Żeby zminimalizować straty w miejscu wyciętych lip chcemy posadzić  minimum 10-letnie drzewo – lipę, która...wię™cej »

31-05-2019