Get Adobe Flash player
www.naszanatura2000.pl

Aktualności

Powitanie wiosny na Barbarce

Wyczekujesz z utęsknieniem na wiosnę?Lubisz spędzać aktywnie czas wolny?Chciałabyś/chciałbyś odpocząć w atrakcyjnym terenie?Interesują Cię warsztaty dla dzieci i rodziców? Zapraszamy Cię do udziału w naszym wydarzeniu pn. „ Powitanie Wiosny na Barbarce”Gdzie:  Osada Leśna Barbarka , ul. Przysiecka 13, teren wokół LeśniczówkiKiedy: 24 marca 2019 r. ( niedziela) godz. 12.00-14.00Dla kogo:...wię™cej »

15-03-2019

Wzięliśmy udział w zainicjowanym przez uczniów projekcie ”Międzynarodowy Strajk Ekologiczny Młodzieży!

W imieniu Szkoły Leśnej na Barbarce i swoim własnym dziękuje bardzo Dyrekcji, Samorządowi Uczniowskiemu oraz całej społeczności uczniowskiej z VII Liceum Ogólnokształcącym z Torunia za zaproszenie do włączenia się do projektu pn. „Międzynarodowy Strajk Ekologiczny Młodzieży” , który zorganizowana została dziś w ramach ogólnoświatowej akcji młodzieży pn. Strajk Klimatyczny Młodzieży. Cieszę...wię™cej »

15-03-2019

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy, recepcjonisty i do obsługi Bazy Noclegowej

Szkoła Leśna na Barbarce poszukuje chętnych osób, w tym również studentek i studentów, do pracy w nadchodzącym sezonie na stanowisko •    sprzedawcy •    recepcjonisty •    pracownik do obsługi Bazy Noclegowej Szkoła Leśna na Barbarce prowadzona jest przez Stowarzyszenie „Tilia”. Stowarzyszenie  jest organizacją pozarządową powstałą w 1995 roku...wię™cej »

07-03-2019

Edukacja przez zmysły. BEZPŁATNE WARSZTATY!

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem dziecka w wieku 6-9 lat, które jest ciekawe świata, pragnie rozwijać swoje pasje na łonie natury i cieszy je kontakt z przyrodą zapraszamy na warsztaty na terenie Szkoły Leśnej na Barbarce.Proponujemy:•    4 rodzaje warsztatów rozwijających zmysły:a)    Warsztat I – Kolor w przyrodzieb)    Warsztat II – Głosy...wię™cej »

13-02-2019

„Aby było nam lepiej…” - wyniki ankiety Szkoły Leśnej na Barbarce

W drugim półroczu 2018 r.  przeprowadziliśmy ankietę dla osób korzystających z terenu i oferty Osady Leśnej na Barbarce. Wypełnienie ankiety było anonimowe i dobrowolne. Ankieta miała pomoc w sformułowaniu diagnozy potrzeb na użytek Szkoły Leśnej na Barbarce. Ankiety zostały wypełnione do 31 października. Na podstawie 179 poprawnie wypełnionych ankiet przygotowaliśmy podsumowanie. ...wię™cej »

13-02-2019

Zapraszamy do współpracy!

Jesteś miłośnikiem przyrody? Lubisz pracę z dziećmi w terenie i nowe wyzwania? Jesteś osobą zorganizowaną posiadającą wykształcenie pedagogicznie? Zapraszamy do współpracy ze Szkołą Leśną na Barbarce. Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć i warsztatów, wyjazdów i wydarzeń weekendowych na umowę zlecenie. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń do naszego biura 56 657 60 85 wew. 85 lub wyślij...wię™cej »

01-02-2019

Zapraszamy do udziału w projekcie Sprawny uczeń-sprawny lider ekologii

Stowarzyszenie „Tilia” zaprasza chętnych do udziału w projekcie „Sprawny uczeń-sprawny lider ekologii”   Dla kogo-  osoby niepełnosprawne w wieku szkolnym z orzeczeniem o niepełnosprawności (15 osób).Termin – luty-czerwiec 2019 r.Co robimy:   W ramach projektu serdecznie zapraszamy do udziału w: trzydniowym cyklu warsztatów pn. ,,Lider ekologii” cyklu...wię™cej »

30-01-2019

Rozpoczynamy zapisy na bezpłatne warsztaty w sezonie wiosennym 2019 roku

Witamy wszystkich sympatyków Barbarki po feriach. Z przyjemnością informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych warsztatów edukacyjnych w okresie od 1 marca do 31 maja 2019 r. Warsztaty są bezpłatne dla grup z palcówek oświatowych zlokalizowanych na terenie Gminy Miasta Torunia. Przypominamy, że warsztaty organizowane w Szkole Leśnej na Barbarce mają charakter terenowy, jednakże w...wię™cej »

30-01-2019

Do organizacji harcerskich i skautowych!

Jeśli macie pomysł na realizację otwartego konkursu dotacyjnego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i  Skautowych (ROHIS) na lata 2018-2030 ogłoszonego przez NIW i szukacie dogodnego miejsca do jego realizacji zgłoście się do nas!   Barbarka to idealne miejsce dla Was! Dysponujemy całoroczną bazą noclegową. Łącznie 74 miejsca noclegowe. Oprócz...wię™cej »

22-11-2018

Punkt zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego, elektrycznego - małe AGD na Barbarce

Masz niepotrzebny sprzęt elektryczny, elektroniczny - małe AGD - oddaj go do punktu zbiórki na Barbarce. Punkt czynny w Leśniczówce w godzinach otwarcia Sklepiku lub Biura. Aby oddać zużyty sprzęt oddaj go pracownikowi Stowarzyszenia Tilia.wię™cej »

12-02-2014