Get Adobe Flash player

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Przyjmijcie nasze najlepsze życzenia,

wszystkiego co dobre, marzeń spełnienia,

świętujcie wspólnie przy stole otoczonym rodziną,

zajadajcie przysmaki z koszyczka pachnącego wikliną.

Nie zapomnijcie jednak odwiedzić Barbarki,

Może tu wielkanocny zajączek zostawił dla Was podarki?

A jeśli nawet podarków nie odnajdziecie,

Bliskości przyrody zakosztujecie!

www.naszanatura2000.pl

Aktualności

19 TFNiS na Barbarce. Zapraszamy dzieci z rodzicami na warsztaty pn "Na tropie barbarkowych zwierząt!"

Stowarzyszenie "Tilia" i Szkoła Leśna na Barbarce zapraszają dzieci na warsztaty w Szkole Leśnej na Barbarce organizowane w ramach 19 Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.kategoria: Impreza dla dzieci w wieku szkoły podstawowejdziedzina: ekologiaTermin: czwartek, 25 kwietnia, od 09:00 do 11:00 – dwie grupy zorganizowane, brak wolnych miejscpiątek, 26 kwietnia, od 09:00 do 11:00 – dwie...wię™cej »

12-04-2019

Szkoła Leśna na Barbarce nagrodzona "Władysławem 2018"

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Szkoła Leśna na Barbarce otrzymała nagrodę za działalności na rzecz ochrony środowiska w regionie „Władysławy 2018” w kategorii INWESTYCJA za uruchomienie punktu edukacyjnego, przyznawaną przez społeczność uczniowską III Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Gala rozdania nagród odbyła się 4 kwietnia 2019 r. Dziękujemy bardzo...wię™cej »

10-04-2019

„Eko schadzki” REKRUTACJA JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁA! Zapraszamy seniorów do udziału!

Jeśli lubiszspędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu,poznawać nowych ludzi,rozwijać zdolności manualne,kochasz przyrodę i jesteś ciekawy świataa do tego mieszkasz w Toruniu i masz ukończone 65 latczekamy właśnie na Ciebie!jesteś idealnym uczestnikiem projektu pn. „Eko schadzki”.Dla 15 uczestników przygotowano 20 spotkań w tym:- 15 warsztatów manualnych,  w tym m.in. rękodzieło, warsztaty...wię™cej »

09-04-2019

„Eko schadzki” REKRUTACJA JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁA! Zapraszamy seniorów do udziału!

Jeśli lubiszspędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu,poznawać nowych ludzi,rozwijać zdolności manualne,kochasz przyrodę i jesteś ciekawy świataa do tego mieszkasz w Toruniu i masz ukończone 65 latczekamy właśnie na Ciebie!jesteś idealnym uczestnikiem projektu pn. „Eko schadzki”.Dla 15 uczestników przygotowano 20 spotkań w tym:- 15 warsztatów manualnych,  w tym m.in. rękodzieło, warsztaty...wię™cej »

09-04-2019

....

Z wielkim bólem i żalem informujemy, iż 4 kwietnia odeszła nagle nasza serdeczna koleżanka Ewa Kozłowska. Ewa przez wiele lat była mieszkanką Barbarki, a kiedy w 2004 r. powstała Szkoła Leśna na Barbarce podjęła współpracę ze Stowarzyszeniem "Tilia" i pracowała z nami do końca. W związku z tym, iż w poniedziałek będziemy uczestniczyć w jej pogrzebie (tj. w dniu tj. 8 kwietnia...wię™cej »

05-04-2019

Letnia Akademia Przyrodników zaprasza na spotkania z przyrodą

W tym roku w sezonie wiosenno-letnim również zapraszamy młodszych i starszych miłośników przyrody na spotkania w ramach Letniej Akademii Przyrodników. Spotykamy się na stanowisku nad stawem na terenie Osady Leśnej na Barbarce. Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań wraz z tematyką. Dla uczestników zaplanowano zabawy plastyczne, układanki, wylepianki oraz podchody terenowe. Dla dzieci...wię™cej »

03-04-2019

Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń 2019 r. - 6 kwietnia zapraszamy po bezpłatne sadzonki drzewek leśnych

Stowarzyszenie „Tilia”, Szkoła Leśna na Barbarce oraz Nadleśnictwo Toruń zapraszają mieszkańców Torunia i okolic do udziału w corocznej akcji pn. „Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń” podczas której mieszkańcy Torunia i regionu sadzą drzewka w swoim otoczeniu. KIEDY: 6 KWIETNIA 2019 r. (sobota) godz. 10.00 -14.00 GDZIE: Osada Leśna Barbarka, na małej polanie przy stawie PRZEBIEG...wię™cej »

29-03-2019

Powitanie wiosny na Barbarce

Wyczekujesz z utęsknieniem na wiosnę?Lubisz spędzać aktywnie czas wolny?Chciałabyś/chciałbyś odpocząć w atrakcyjnym terenie?Interesują Cię warsztaty dla dzieci i rodziców? Zapraszamy Cię do udziału w naszym wydarzeniu pn. „ Powitanie Wiosny na Barbarce”Gdzie:  Osada Leśna Barbarka , ul. Przysiecka 13, teren wokół LeśniczówkiKiedy: 24 marca 2019 r. ( niedziela) godz. 12.00-14.00Dla kogo:...wię™cej »

15-03-2019

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy, recepcjonisty i do obsługi Bazy Noclegowej

Szkoła Leśna na Barbarce poszukuje chętnych osób, w tym również studentek i studentów, do pracy w nadchodzącym sezonie na stanowisko •    sprzedawcy •    recepcjonisty •    pracownik do obsługi Bazy Noclegowej Szkoła Leśna na Barbarce prowadzona jest przez Stowarzyszenie „Tilia”. Stowarzyszenie  jest organizacją pozarządową powstałą w 1995 roku...wię™cej »

07-03-2019

„Aby było nam lepiej…” - wyniki ankiety Szkoły Leśnej na Barbarce

W drugim półroczu 2018 r.  przeprowadziliśmy ankietę dla osób korzystających z terenu i oferty Osady Leśnej na Barbarce. Wypełnienie ankiety było anonimowe i dobrowolne. Ankieta miała pomoc w sformułowaniu diagnozy potrzeb na użytek Szkoły Leśnej na Barbarce. Ankiety zostały wypełnione do 31 października. Na podstawie 179 poprawnie wypełnionych ankiet przygotowaliśmy podsumowanie. ...wię™cej »

13-02-2019

Wyświetla nowości od 1 do 10 ze wszystkich 14

Page 1

Page 2

Następna >