Get Adobe Flash player

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Przyjmijcie nasze najlepsze życzenia,

wszystkiego co dobre, marzeń spełnienia,

świętujcie wspólnie przy stole otoczonym rodziną,

zajadajcie przysmaki z koszyczka pachnącego wikliną.

Nie zapomnijcie jednak odwiedzić Barbarki,

Może tu wielkanocny zajączek zostawił dla Was podarki?

A jeśli nawet podarków nie odnajdziecie,

Bliskości przyrody zakosztujecie!

www.naszanatura2000.pl

Aktualności

Zapraszamy do współpracy!

Jesteś miłośnikiem przyrody? Lubisz pracę z dziećmi w terenie i nowe wyzwania? Jesteś osobą zorganizowaną posiadającą wykształcenie pedagogicznie? Zapraszamy do współpracy ze Szkołą Leśną na Barbarce. Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć i warsztatów, wyjazdów i wydarzeń weekendowych na umowę zlecenie. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń do naszego biura 56 657 60 85 wew. 85 lub wyślij...wię™cej »

01-02-2019

Zapraszamy do udziału w projekcie Sprawny uczeń-sprawny lider ekologii

Stowarzyszenie „Tilia” zaprasza chętnych do udziału w projekcie „Sprawny uczeń-sprawny lider ekologii”   Dla kogo-  osoby niepełnosprawne w wieku szkolnym z orzeczeniem o niepełnosprawności (15 osób).Termin – luty-czerwiec 2019 r.Co robimy:   W ramach projektu serdecznie zapraszamy do udziału w: trzydniowym cyklu warsztatów pn. ,,Lider ekologii” cyklu...wię™cej »

30-01-2019

Do organizacji harcerskich i skautowych!

Jeśli macie pomysł na realizację otwartego konkursu dotacyjnego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i  Skautowych (ROHIS) na lata 2018-2030 ogłoszonego przez NIW i szukacie dogodnego miejsca do jego realizacji zgłoście się do nas!   Barbarka to idealne miejsce dla Was! Dysponujemy całoroczną bazą noclegową. Łącznie 74 miejsca noclegowe. Oprócz...wię™cej »

22-11-2018

Punkt zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego, elektrycznego - małe AGD na Barbarce

Masz niepotrzebny sprzęt elektryczny, elektroniczny - małe AGD - oddaj go do punktu zbiórki na Barbarce. Punkt czynny w Leśniczówce w godzinach otwarcia Sklepiku lub Biura. Aby oddać zużyty sprzęt oddaj go pracownikowi Stowarzyszenia Tilia.wię™cej »

12-02-2014

Wyświetla nowości od 11 do 14 ze wszystkich 14

< Poprzednia

Page 1

Page 2