Get Adobe Flash player
www.naszanatura2000.pl

Aktualności

Letnia Akademia Przyrodników zaprasza na spotkania z przyrodą

W tym roku w sezonie wiosenno-letnim również zapraszamy młodszych i starszych miłośników przyrody na spotkania w ramach Letniej Akademii Przyrodników. Spotykamy się na stanowisku nad stawem na terenie Osady Leśnej na Barbarce. Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań wraz z tematyką. Dla uczestników zaplanowano zabawy plastyczne, układanki, wylepianki oraz podchody terenowe. Dla dzieci...wię™cej »

03-04-2019

Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń 2019 r. - 6 kwietnia zapraszamy po bezpłatne sadzonki drzewek leśnych

Stowarzyszenie „Tilia”, Szkoła Leśna na Barbarce oraz Nadleśnictwo Toruń zapraszają mieszkańców Torunia i okolic do udziału w corocznej akcji pn. „Posadź drzewo dla przyszłych pokoleń” podczas której mieszkańcy Torunia i regionu sadzą drzewka w swoim otoczeniu. KIEDY: 6 KWIETNIA 2019 r. (sobota) godz. 10.00 -14.00 GDZIE: Osada Leśna Barbarka, na małej polanie przy stawie PRZEBIEG...wię™cej »

29-03-2019

Powitanie wiosny na Barbarce

Wyczekujesz z utęsknieniem na wiosnę?Lubisz spędzać aktywnie czas wolny?Chciałabyś/chciałbyś odpocząć w atrakcyjnym terenie?Interesują Cię warsztaty dla dzieci i rodziców? Zapraszamy Cię do udziału w naszym wydarzeniu pn. „ Powitanie Wiosny na Barbarce”Gdzie:  Osada Leśna Barbarka , ul. Przysiecka 13, teren wokół LeśniczówkiKiedy: 24 marca 2019 r. ( niedziela) godz. 12.00-14.00Dla kogo:...wię™cej »

15-03-2019

Zapraszamy do udziału w projekcie Sprawny uczeń-sprawny lider ekologii

Stowarzyszenie „Tilia” zaprasza chętnych do udziału w projekcie „Sprawny uczeń-sprawny lider ekologii”   Dla kogo-  osoby niepełnosprawne w wieku szkolnym z orzeczeniem o niepełnosprawności (15 osób).Termin – luty-czerwiec 2019 r.Co robimy:   W ramach projektu serdecznie zapraszamy do udziału w: trzydniowym cyklu warsztatów pn. ,,Lider ekologii” cyklu...wię™cej »

30-01-2019

Do organizacji harcerskich i skautowych!

Jeśli macie pomysł na realizację otwartego konkursu dotacyjnego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i  Skautowych (ROHIS) na lata 2018-2030 ogłoszonego przez NIW i szukacie dogodnego miejsca do jego realizacji zgłoście się do nas!   Barbarka to idealne miejsce dla Was! Dysponujemy całoroczną bazą noclegową. Łącznie 74 miejsca noclegowe. Oprócz...wię™cej »

22-11-2018

Punkt zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego, elektrycznego - małe AGD na Barbarce

Masz niepotrzebny sprzęt elektryczny, elektroniczny - małe AGD - oddaj go do punktu zbiórki na Barbarce. Punkt czynny w Leśniczówce w godzinach otwarcia Sklepiku lub Biura. Aby oddać zużyty sprzęt oddaj go pracownikowi Stowarzyszenia Tilia.wię™cej »

12-02-2014

Wyświetla nowości od 11 do 16 ze wszystkich 16

< Poprzednia

Page 1

Page 2