Cross Barbarka 2022

 

Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce realizuje popularyzujący kulturę fizyczną i masową rekreację na terenie Gminy Miasta Toruń. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 657 60 85.

Opis zadania:
•    organizacja cyklu imprez sportowo-rekreacyjnych - trzech biegów przełajowych oraz spotkania podsumowującego cały cykl wraz z ogniskiem.

Cel: popularyzacja kultury fizycznej i masowej rekreacji, a także aktywnego rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz wykorzystania terenu rekreacyjnego, jakim jest Osada Leśna Barbarka i jej okolice, do aktywnego odpoczynku.

Dla kogo: mieszkańcy Gminy Miasta Toruń

Kiedy: marzec -  grudzień 2022

Co:
•    cykl 3 biegów przełajowych w okresie od maja  do września 2022 r.  dla dzieci i dorosłych, na czterech trasach trasy o długości od 200 m do ok. 5,5 km w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na płeć, w drugie niedziele miesiąca tj.

8 maja

12 czerwca

11 września

•    spotkanie podsumowujące i ogłoszenie wyników - październik 2022 r. - Dla zawodników, którzy wezmą udział w 3 biegach, przygotowany zostanie średni ranking czasów w jaki pokonywali trasę. Wśród tych osób wyłonieni i nagrodzeni zostaną zwycięzcy w każdej kategorii. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną medale ekologiczne

Regulamin cyklu biegów 2022 - kliknij tutaj

Trasa biegu głównego - format gpx- w celu pobrania kliknij prawym przyciskiem myszki na link tutaj , a następnie zapisz go na swoim komputerze wybierając "Zapisz jako typ: wszystkie pliki".

 

Tytuł projektu: Cross Barbarka 2022


Dofinansowanie:
Gmina Miasta Toruń