Zapraszamy do udziału w głosowaniu internetowym w konkursie na eco challenge pn "Podejmij wyzwanie o natury dbanie"

Zapraszamy wszystkich internautów do udziału w głosowaniu internetowym w naszym konkursie w formie eco challengu w konkursie pn. „Podejmij wyzwanie o natury dbanie”.

W okresie od 12 kwietnia do 15 maja 2024 r. trwało wykonywanie zadań. 37 placówek oświatowych, szkół i przedszkoli działających na terenie Torunia, podjęło wyzwanie na pokazanie jednego dnia z ekologicznego życia w placówce podjęło i wykonało w ciągu 5 dni od nominacji.
Jury konkursowe po długich i burzliwych obradach wybrało 10 prezentacji i filmików, które od tj 18 maja od godziny 10.00 do 31 maja 2024 na facebooku Szkoła Leśna na Barbarce poddane zostaną głosowaniu internetowemu.
Są to prace przygotowane przez (kolejność zgodna z kalendarzem publikacji):
@Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu
@Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu
@Franciszkańskie Liceum Ogólnokształcące
@Przedszkole Miejskie nr 3 im. Marii Kownackiej w Toruniu
@Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu
@Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy w Toruniu
@Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu
@Przedszkole Flisaczek
@Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
@Alfik Przedszkole Żłobek

Prace konkursowe zakwalifikowane do głosowania internetowego w sobotę 18 maja o godzinie 10.00 zostaną opublikowane na funpage Szkoła Leśna na Barbarce, a tym samym rozpocznie się głosowanie internetowe.

Zasady głosowania internetowego są następujące:
- głosowanie odbywa się wyłącznie na funpage Szkoła Leśna na Barbarce
- głosowanie trwać będzie 14 dni tj. od 18 maja od godz. 10.00 do 31 maja 2024
- każda praca konkursowa, która zakwalifikowana została do głosowania internetowego zamieszczona zostanie w oddzielnym poście i opisana zostanie hasłem „Praca konkursowa, która bierze udział w głosowaniu internetowym w konkursie pn Podejmij wyzwanie o naturę dbanie”
- każdy internauta może oddać głos na wybraną przez siebie prezentację/filmik poprzez zostawienie „lajka – Lubię to” pod postem opublikowanym 18 maja 2024 na fb Szkoła Leśna na Barbarce
- można zagłosować na jedną lub więcej prac, przy czym jeden internauta na daną pracę może oddać tylko jeden głos w ciągu całego okresu głosowania.
- „lajki” oddane pod postami z prezentacjami prac zamieszczonymi na fb placówek szkół i przedszkoli nie będą brane pod uwagę, zliczane będą głosy oddane wyłącznie pod postem opublikowanym 18 maja 2024
-praca konkursowa, która w okresie głosowania zdobędzie najwięcej polubień wygra konkurs i placówka która ją przygotowała zdobędzie nagrodę ogród deszczowy o wartości 10.000 zł.
- ogłoszenie wyniku głosowania internetowego nastąpi 3 czerwca 2024 r.

 Aneks do Regulaminu konkursu ekologicznego na eko challenge pn. „Podejmij wyzwanie o natury dbanie” z dnia 22.05.2024 roku realizowanego w ramach projektu pn. ”Toruń dba o środowisko dla przyszłych pokoleń”

Punkt nr 19.
"W głosowaniu internetowym każdy internauta będzie mógł oddać głos na wybraną przez siebie prezentację/filmik poprzez zostawienie pod postem na fb Szkoła Leśna na Barbarce „lajka –
Lubię to”. Filmik lub prezentacja, która w okresie głosowania zdobędzie najwięcej polubień wygra konkurs i zdobędzie nagrodę."
Od dnia 22.05.2024 roku, od godz. 13.30 zmienia brzmienie na:
"W głosowaniu internetowym każdy internauta będzie mógł oddać głos na wybraną przez siebie prezentację/filmik poprzez zostawienie pod postem na fb Szkoła Leśna na Barbarce „lajka –
Lubię to”. Filmik lub prezentacja, która w okresie głosowania zdobędzie najwięcej polubień wygra konkurs i zdobędzie nagrodę.
UWAGA!
Przy zliczaniu głosów nie będą brane pod uwagę:
a) serduszka lub inne ikonki – liczą się jedynie lajki - LUBIĘ TO czyli ”Łapka w górę ”
b) lajki pochodzące z kont zagranicznych, głównie krajów azjatyckich, mające na celu generowanie sztucznych polubień"

Konkurs organizowany jest w ramach projektu pn. ”Toruń dba o środowisko dla przyszłych pokoleń”, który realizowany jest dzięki wsparciu Gminy Miasta Toruń. Całkowity koszt realizacji projektu to 122.000 zł, kwota dotacji 97.000zł