Cross Barbarka 2020

Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce realizuje popularyzujący kulturę fizyczną i masową rekreację na terenie Gminy Miasta Toruń. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 657 60 85.

Opis zadania:

  • organizacji cyklu imprez sportowo-rekreacyjnych -czterech biegów przełajowych wraz z ogniskami oraz spotkania podsumowującego cały cykl.

 

Cel: popularyzacja kultury fizycznej i masowej rekreacji, a także aktywnego rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz wykorzystania terenu rekreacyjnego, jakim jest Osada Leśna Barbarka i jej okolice, do aktywnego odpoczynku.

Dla kogo: mieszkańcy Gminy Miasta Toruń

Kiedy: marzec 2020-grudzień 2020

Co:

  • cykl 4 biegów przełajowych w niedzielę w okresie od kwietnia do października 2019 r.  dla dzieci i dorosłych, na czterech trasach trasy o długości od 200 m do ok. 6 km w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na płeć wraz z ogniskiem na ich zakończenie
  • spotkanie podsumowujące i ogłoszenie wyników - Dla zawodników, którzy wezmą udział w przynajmniej 3 biegach, przygotowany zostanie średni ranking czasów w jaki pokonywali trasę. Wśród tych osób wyłonieni i nagrodzeni zostaną zwycięzcy w każdej kategorii. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną medale ekologiczne.

Regulamin biegów i wyniki - kliknij tutaj

Tytuł projektu: Cross Barbarka 2020

Dofinansowanie: Gmina Miasta Toruń