Cross Barbarka 2021

Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce realizuje projekt popularyzujący kulturę fizyczną i masową rekreację na terenie Gminy Miasta Toruń. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 56 657 60 85.

Opis zadania:
•    organizacja cyklu imprez sportowo-rekreacyjnych - trzech biegów przełajowych wraz z ogniskami oraz spotkania podsumowującego cały cykl.

Cel: popularyzacja kultury fizycznej i masowej rekreacji, a także aktywnego rodzinnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz wykorzystania terenu rekreacyjnego, jakim jest Osada Leśna Barbarka i jej okolice, do aktywnego odpoczynku.

Dla kogo: mieszkańcy Gminy Miasta Toruń

Kiedy: 16 czerwca 2021 -  31 grudzień 2021

Co:
•    cykl 3 biegów przełajowych w okresie od lipca  do października 2021 r.  dla dzieci i dorosłych, na czterech trasach trasy o długości od 200 m do ok. 5,5 km w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na płeć, w pierwsze niedziele miesiąca tj.

4 lipca

1 sierpnia

5 września


•    spotkanie podsumowujące i ogłoszenie wyników (październik) - Dla zawodników, którzy wezmą udział w 3 biegach, przygotowany zostanie średni ranking czasów w jaki pokonywali trasę. Wśród tych osób wyłonieni i nagrodzeni zostaną zwycięzcy w każdej kategorii. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną medale ekologiczne

Regulamin biegów - kliknij tutaj

Wyniki biegów - kliknij tutaj

 

Tytuł projektu: Cross Barbarka 2021


Dofinansowanie:
Gmina Miasta Toruń