Dane niezbędne do przekazania 1,5% podatku: Stowarzyszenie "Tilia" ul. Przysiecka 13, 87-100 Toruń KRS: 0000028517

Kliknij jeden z poniższych linków

 

Sam zadecyduj o przeznaczeniu 1,5% Twojego podatku - Twoich pieniędzy!

Gorąco zachęcamy wszystkich do przekazania 1 %podatku na rzecz  Stowarzyszenie"Tilia" i wsparcia naszej działaności i dziękujemy za dotychczasowe wsparcie wszystkim darczyńcom.

Na czym polega przekazanie 1,5% podatku?

Darowizna dla  Stowarzyszenia "Tilia" to nic więcej jak przekierowanie 1,5% podatku zamiast do Skarbu Państwa to na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Każdy podatnik może wesprzeć działalność prowadzonej przez nas Szkoły Leśnej na Barbarce, dokonując wpłaty na nasze konto. Im więcej osób zostanie przekonanych do wpłacenia, tym skuteczniej możemy działać na rzecz ochrony środowiska i promować Osadę Leśną Barbarka jako miejsce spotkań rodzinnych, rekreacji i aktywnego wypoczynku w otoczeniu lasu.

Dlaczego warto przekazać pieniądze dla Stowarzyszenia "Tilia"?
Stowarzyszenie tworzy programy edukacyjne, przygotowuje akcje, konkursy i przedsięwzięcia ucząc zachowań ekologicznych oraz promując ochronę przyrody. Dąży do poprawy komunikacji społecznej w zakresie zrozumienia celów i skutków zrównoważonego rozwoju wśród ogółu społeczności.


Jak możesz nam pomóc?

  • Przekaż informację o możliwości wsparcia Szkoły Leśnej na Barbarce wszystkim znajomym rozliczającym się deklaracją PIT - znajomym z pracy, rodzinie, przyjaciołom, itd.
  • Roześlij e-mail informujący o możliwości przekazania 1,5% do wszystkich osób, które znasz, a które mogłyby przekazać część swojego podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia.
  • Sam przekaż 1,5% swojego podatku na nasze konto!

 

Dowolne kwoty na rzecz Stowarzyszenia prosimy przekazywać na konto:

5615401 304203 5890 058950001