UWAGA! SPOTKANIE ODWOŁANE! - Obchody Dnia Krajobrazu na Barbarce i spotkanie przy olszy

UWAGA! Z POWODU WZROSTU ZACHOROWAŃ NA COVID -19 ORAZ ROZWÓJ EPIDEMII W POLSCE Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, IŻ SPOTKANIE PRZY OLSZY, KTÓRE ZAPLANOWALIŚMY NA 18 PAŹDZIERNIKA NA BARBARCE ZDECYDOWALIŚMY SIĘ ODWOŁAĆ.
Mamy nadzieję, iż uda nam się wystąpienia lektorów nagrać w postaci filmu i udostępnić poprzez internet. Nadal jednak przygotowujemy obchody Dnia Krajobrazu i konkurs internetowy z nagrodami. Do udziału, w którym serdecznie już dziś zapraszamy. Szczegóły już wkrótce na naszym fanpage 😉
 

Stowarzyszenie „Tilia” i Szkoła Leśna na Barbarce zapraszają mieszkańców Torunia do udziału w obchodach Dnia Krajobrazu i organizowanym z tej okazji spotkaniu przy olszy na Barbarce.

Termin: 18.10.2020 /niedziela/
Czas: 15.00-17.00
Miejsce: polanka przy stawie na Barbarce, ul. Przysiecka 13, Toruń
Dla kogo: dla każdego!
Zapisy: Brak

Wydarzenie organizowane jest ramach projektu pn. „Drzewo w krajobrazie” współfinansowanego ze środków Gminy Miasta Toruń.
Dzień Krajobrazu jest międzynarodowym świętem, obchodzonym 20 października. W tym roku Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska zdecydowała, że głównym tematem obchodów będzie Drzewo w krajobrazie.
Drzewa odgrywają kluczową rolę w krajobrazie i w życiu każdego człowieka. Cieszymy się bardzo, że nasza siedziba otoczona jest lasem i drzewa towarzyszą nam na każdym kroku. By je uczcić zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniu przy jednej z naszych starych olszy, którą przystroimy specjalnie na tą okazję. Pod drzewem zasiądą nasi goście specjalni (m.in. aktor, leśnik, polityk), którzy czytać będą dla Was ciekawostki o drzewach. Obejrzeć będzie można mini wystawę "Niesamowite drzewa", a także wziąć udział w quizie z nagrodami, oczywiście związanymi z drzewami