21 sierpnia zapraszamy na kolejne z cyklu warsztaty plastyczne pn "O Land Acie - czyli warsztaty plastyczne o sztuce Ziemi..."

Lubicie zabawy plastyczne i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu ? Mamy dla Was super propozycję! Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w  kolejnych warsztatach plastycznym pn. „O Land Arcie – czyli warsztaty o sztuce Ziemi…- Zmieniamy kolor świata”.
Pod czujnym okiem znanego toruńskiego artysty Dariusza Przewięźlikowskiego - ceramika i malarza - stworzymy wyjątkowe jutowe obrazy, które ozdobią pnie barbarkowych drzew i przypominać będą jak wielką rolę odgrywają rośliny w oczyszczaniu powietrza i przeciwdziałaniu smogowi   .
Sztuka ziemi inaczej land art to działalność artystyczna, które obszarem działania jest środowisko naturalne        .
Nasze warsztaty zachęcą uczestników do przeżyć piękna i unikatowości przyrody w szczególnie zmian klimatycznych. Pokazywać będą wartość przyrody i piękno obszarów zielonych, które niezbędne są do życia dla człowieka i zwierząt.
Zapraszamy gorąco młodzież oraz dzieci z opiekunami. Warsztaty są bezpłatne, odbywać się będą w małych grupach ok 10 osobowych i obowiązują na nie zapisy tel. 56 657 60- 85 wew 85 (pon - piątek 8.00-16.00).

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu pn. "Razem dla przyrody, dla klimatu, dla zdrowia", który wspierany jest przez Gminę Miasta Toruń