Zapraszamy na lekcje o klimacie

Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce zapraszają nauczycieli toruńskich szkół  wraz z uczniami do udziału w dofinansowanych lekcjach dotyczących zmian klimatu. Podczas lekcji uczniowie dowiedzą się czym jest klimat, czy i jak się zmienia, co możemy zrobić aby ograniczyć zmiany klimatu. Lekcje są realizowane na terenie placówek oświatowych, dla 1 grupy/klasy zaplanowano zajęcia na 2 godz. lekcyjne.

Osobą odpowiedzialną za organizację warsztatów  i kontakt z nauczycielami jest: Robert Laskowski. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie pod nr 56 657 60 85. Po przesłaniu zgłoszenia pracownik będzie się kontaktował z nauczycielami w celu ustalenia terminu. Liczba warsztatów jest ograniczona.

Lekcje "Uczę się jak dbać o klimat" realizowane są w ramach projektu pn. „Toruń dba o środowisko dla przyszłych pokoleń”. Całkowity koszt realizacji projektu: 160 460,00 zł, dotacja na realizację projektu ze środków Gminy Miasta Toruń w wysokości 95 000,00 zł.